Home Wieści Spotkanie z policjantami

Powered by JoomlaGadgets

Spotkanie z policjantami PDF Drukuj Email
czwartek, 19 października 2017 21:14

W dniu 19 października w naszej szkole gościli niecodzienni goście. Na parkingu przed naszą szkołą pojawił się radiowóz policyjny, co wywołało duże zainteresowanie naszych uczniów. Na korytarzu słychać było pytania Coś się stało? Policja przyjechała. Tego dnia odwiedzili nas policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Wojkowicach wraz ze Smoczycą Klarą, którzy przybyli na zaproszenie Pani Dyrektor, aby przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa.  Policjant przypomniał dzieciom o zasadach poruszania się po pasach. Podczas spotkania policjanci pytali uczniów o bezpieczne zachowanie na  drodze do i ze szkoły oraz o nienawiązywaniu kontaktów z nieznajomymi. Spotkanie to uwrażliwiło dzieci i młodzież na bezpieczeństwo  zarówno w szkole, jak i poza nią, za co serdecznie Panom policjantom dziękujemy. Dla upamiętnienia tego wydarzenia, każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z policjantami i Smoczycą Klarą oraz podziwiała radiowóz policyjny, który klaksonem i sygnałem okazywał wyrazy sympatii dla Szkoły Podstawowej w Sarnowie.