Konkursy, zawody

Reprezentujemy szkołę, odnosimy sukcesy.

SPARTAKIADA LEŚNA PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 czerwca 2018 13:52

5 czerwca trzyosobowa drużyna w składzie Zofia Kiciak, Anna Jewak i Karol Kiciak zdobyła II miejsce w XIV Spartakiadzie Leśnej.

Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 czerwca 2018 13:37

II miejsce zdobyła Julia Janota z klasy V a w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym pt."Ilustracja do utworu patriotycznego Marii Konopnickiej". W tym samym konkursie Nikola Wieja, z klasy VI b zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!

V EDYCJA REGIONALNEGO KONKURSU „KOPALNIA WYOBRAŹNI- „ IMPRESJE WOKALNE” PDF Drukuj Email
piątek, 18 maja 2018 19:06

Jagoda Kowalczyk, uczennica klasy II, zdobyła wyróżnienie w V edycji REGIONALNEGO KONKURSU „KOPALNIA WYOBRAŹNI - „ IMPRESJE WOKALNE” zorganizowanego przez Kopalnię Kultury w Czeladzi. Gratulujemy sukcesu!

"Szkoła jest drugim domem, równie ważnym jak ten pierwszy" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 maja 2018 08:25

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie pt."Pokażcie nam swoją Alma Mater" wywalczyła cała klasa V b. Uczniowie wygrali 7 -dniową wycieczkę do Kawęczynka koło Szczebrzeszyna w przyszłym roku szkolnym. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu albumu na temat swojej szkoły. Hasłem przewodnim przygotowanego albumu były słowa: "Szkoła jest drugim domem, równie ważnym jak ten pierwszy". Uczniowie przygotowali drzewo genealogiczne dyrektorów ZSP nr 2 w Sarnowie, przeprowadzili wywiady z nauczycielami,  zaprezentowali najwybitniejszych absolwentów Naszej szkoły oraz sukcesy uczniów. W sposób orginalny przedstawili sylwetkę patrona szkoły oraz wszelkie kontakty z rodziną patrona.

Ogólnopolski Konkurs pt."W świecie mitów" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 maja 2018 08:22

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "W świecie mitów" zdobyła Kamila Ziętek z klasy VIb . W tym samym konkursie Julia Janota, z klasy V a zdobyła wyróżnienie.
Gratulacje!

Zmieniony: czwartek, 17 maja 2018 15:36