Home

Powered by JoomlaGadgets

Konkursy, zawody

Reprezentujemy szkołę, odnosimy sukcesy.Turniej piłki nożnej PDF Drukuj Email
piątek, 27 października 2017 04:41

W piątek 20 października odbyły się coroczne zawody piłki nożnej szkół podstawowych. Na zawody stawiły się wszystkie cztery szkoły z naszej gminy. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym. Nasza drużyna zakończyła rywalizację wygrywając dwa mecze a trzeci remisując. Taką samą sytuację miała szkoła z Strzyżowic, więc o mistrzostwie zadecydowały rzuty karne i niestety musieliśmy się zadowolić II miejscem ponieważ zawodnicy z Strzyżowic byli lepsi w tym elemencie. Nic nie zmieniło faktu że wracamy do szkoły z II miejscem jako niepokonana drużyna w turnieju :)

Zmieniony: piątek, 27 października 2017 04:46
 
Zawody pływackie PDF Drukuj Email
piątek, 27 października 2017 04:33

W połowie października uczniowie naszej szkoły w składzie: Julia Nędza, Laura Halicz, Ewelina Kałuża, Igor Szymon, Jehor Oleksiienko wzięli udział w zawodach pływackich szkół podstawowych naszej gminy Psary. Zawody odbywały się na pływalni Będzin Ksawera w godzinach porannych. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze i wrócili do szkoły z czterema medalami: z złotem wrócili Julia Nędza i Jehor Oleksiienko, z srebrem Laura Halicz oraz z brązem Ewelina Kałuża. Podziękowania Pana Andrzeja Olszewskiego za jak co roczne zorganizowanie zawodów i do zobaczenia za rok.

 
Listy piszą się... PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 września 2017 21:29

Jan Sadłoń, uczeń klasy V b został laureatem okręgowego etapu Ogólnopolskiego  Konkursu pt. „List do taty”. Konkurs został zainicjowany przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP oraz Inicjatywę Tato.Net.Wyjątkowe spojrzenie na rolę ojca zapewniło Jankowi zakwalifikowanie się do dalszego etapu konkursu, którego finał odbędzie się w Warszawie. W tegorocznej edycji konkursu do biura senatorskiego spłynęło 60 prac z powiatu zawierciańskiego, będzińskiego oraz Dąbrowy Górniczej. Praca Janka w sposób błyskotliwy przedstawiała relacje ojciec/syn. Jan przelał na papier nie tylko sposób patrzenia na ojca i uczucia do rodzica, ale też podkreślił jak ważna jest obecność ojca w życiu dziecka.

Małgorzata Borowiecka

 
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym PDF Drukuj Email
piątek, 22 września 2017 19:43

Początek roku szkolnego i kolejny sukces uzdolnionej plastycznie, uczennicy klasy II, Alicji Turek - Kidawy. Dziewczynka zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym, na plakat do spektaklu premierowego „ Bromba i inni  w sieci”, zorganizowanym przez Teatr Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie.
Życzymy dalszych sukcesów!

Zmieniony: piątek, 22 września 2017 20:10
 
Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Tu powstała Polska” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 czerwca 2017 11:56


Uczniowie ZSP nr 2 w Sarnowie zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Tu powstała Polska”. Wśród nagrodzonych uczniów znaleźli się : Zuzanna Hołubowska, Wiktoria Mantykiewicz, Mateusz Radej ,Kacper Bochenek z klasy IV a, Natalia Kyrcz z klasy IV b, Dominika Kubień z klasy Va oraz Jakub Zbojak z klasy VI. W przygotowaniach do konkursy uczestniczyły również Julia Nowak oraz Amelia Bochenek, uczennice klasy VI.
Celem konkursu było zwrócenie uwagi na postać oraz dorobek Ignacego Krasickiego, Arcybiskupa Gnieźnieńskiego, Prymasa Polski w latach 1795-1801. Konkurs był objęty honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Uczniowie przygotowali teatr lalek na podstawie bajki Ignacego Krasickiego pt. „Przyjaciele”.

Gratulujemy!

Zmieniony: poniedziałek, 05 czerwca 2017 12:31
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 34