Home

Powered by JoomlaGadgets

Konkursy, zawody

Reprezentujemy szkołę, odnosimy sukcesy.„Moja mała Ojczyzna-wywiad z dziadkiem” PDF Drukuj Email
niedziela, 23 kwietnia 2017 15:49


Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski „Moja mała Ojczyzna-wywiad z dziadkiem”
Uczniowie z ZSP nr 2 w Sarnowie wraz ze swoimi dziadkami udali się w sentymentalną podróż do przeszłości, aby dowiedzieć się, jak kiedyś wyglądało dzieciństwo i życie szkolne młodych Polaków. Dialog pozwolił na wymianę różnic poglądów i doświadczeń dotyczących jednego z najpiękniejszych etapów w życiu, jakim jest dzieciństwo i lata szkolne. Takie rozmowy pomagają ocieplić wizerunek babci i dziadka w oczach dziecka, wzmocnić więź. Konfrontacja pozwoliła zmniejszyć przepaść jaką jest różnica pokoleń. Spośród 188 prac nadesłanych na  Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski „Moja mała Ojczyzna-wywiad z dziadkiem”  5 uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienia:
Roksana Wilmowska-klasa VI
Jakub Bartosik-klasa Vb
Dominik Sobczyk-klasa V b
Jan Wyra- klasa Va
Mateusz Płonka- klasa IV b

Gratulacje!

 
„Pomocna książka” PDF Drukuj Email
wtorek, 18 kwietnia 2017 18:03


Kreowanie oraz wyrabianie w młodzieży postaw społecznych jest trudnym zadaniem. Może też przybierać rozmaite formy. Uczniowie naszej szkoły odnosząc się do tematu przyjaźni i pomocy stworzyli 17 książek. Dzieci przygotowały własne, niepowtarzalne książki zawierające opowiadania, bajki oraz tomik poezji wzbogacone ilustracjami, rysunkami.
Wyróżnienie za swoją książkę w Ogólnopolskim Konkursie Literackim pt. „Pomocna książka” otrzymała Nikola Strzelecka z klasy IV a.
Gratulujemy!

Zmieniony: wtorek, 18 kwietnia 2017 18:08
 
„Podaruj mi drugie życie” PDF Drukuj Email
sobota, 15 kwietnia 2017 17:08

Kierując się wyszukaną elegancją i prostotą nasze koleżanki stworzyły biżuterię dla prawdziwej damy. W gminnym konkursie plastyczno-technicznym „Podaruj mi drugie życie” Anna Jewak, Julia Jędrusik i Kamila Ziętek z plastikowych nakrętek wyczarowały minimalistyczny zestaw dla elegantki. Gratulujemy pomysłowości i zajęcia III miejsca.

Zmieniony: sobota, 15 kwietnia 2017 17:13
 
Zima w obiektywie PDF Drukuj Email
środa, 22 marca 2017 13:27

Piotr Zamiara uczeń klasy I otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Zima w obiektywie” zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny „Modrzejów” w Sosnowcu.

Zmieniony: piątek, 24 marca 2017 13:43
 
„Wiosna tuż, tuż..” PDF Drukuj Email
piątek, 10 marca 2017 13:57

6 marca trzy uczennice  naszej szkoły  uczestniczyły  w Gminnym Konkursie Plastycznym „Wiosna tuż, tuż..” organizowanym przez  Szkołę Podstawową w Gródkowie. Spotkali się tam najbardziej utalentowani uczniowie z gminy Psary. Zadaniem  uczestników było namalowanie za pomocą pasteli olejnych nadchodzącej pory roku-Wiosny. Spośród uczestników zostały przyznane pierwsze miejsca, które wszystkie trafiły do reprezentantek naszej szkoły: Alicji Turek-Kidawa, Oliwii Klimczyk oraz Elżbiety Koc .

Zmieniony: piątek, 24 marca 2017 13:48
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 34