Konkursy, zawody
Home

Powered by JoomlaGadgets

Konkursy, zawody

Reprezentujemy szkołę, odnosimy sukcesy.Sukces Niny PDF Drukuj Email
wtorek, 21 listopada 2017 10:06

Nina Zapora uczennica klasy III B zdobyła dwa złote medale podczas zawodów Taekwondo Polish Open Cup odbywających się w Opolu w dniach 18 - 19 listopad.
Nina zdobyła medale w konkurencji Techniki specjalne oraz w konkurencji walki soft-stick.  W zawodach wzięło udział 520 zawodników z 26 klubów z 3 państw. Uczennica jest zawodniczką Klubu Sportowego Mistral z Wojkowic i trenuje pod kierunkiem dwukrotnego Mistrza Świata, Wicemistrza Europy oraz wielokrotnego Mistrza Polski Taekwondo  Krzysztofa Wiśniewskiego.

Zmieniony: czwartek, 23 listopada 2017 07:59
 
Turniej piłki nożnej PDF Drukuj Email
piątek, 27 października 2017 04:41

W piątek 20 października odbyły się coroczne zawody piłki nożnej szkół podstawowych. Na zawody stawiły się wszystkie cztery szkoły z naszej gminy. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym. Nasza drużyna zakończyła rywalizację wygrywając dwa mecze a trzeci remisując. Taką samą sytuację miała szkoła z Strzyżowic, więc o mistrzostwie zadecydowały rzuty karne i niestety musieliśmy się zadowolić II miejscem ponieważ zawodnicy z Strzyżowic byli lepsi w tym elemencie. Nic nie zmieniło faktu że wracamy do szkoły z II miejscem jako niepokonana drużyna w turnieju :)

Zmieniony: piątek, 27 października 2017 04:46
 
Zawody pływackie PDF Drukuj Email
piątek, 27 października 2017 04:33

W połowie października uczniowie naszej szkoły w składzie: Julia Nędza, Laura Halicz, Ewelina Kałuża, Igor Szymon, Jehor Oleksiienko wzięli udział w zawodach pływackich szkół podstawowych naszej gminy Psary. Zawody odbywały się na pływalni Będzin Ksawera w godzinach porannych. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze i wrócili do szkoły z czterema medalami: z złotem wrócili Julia Nędza i Jehor Oleksiienko, z srebrem Laura Halicz oraz z brązem Ewelina Kałuża. Podziękowania Pana Andrzeja Olszewskiego za jak co roczne zorganizowanie zawodów i do zobaczenia za rok.

 
Listy piszą się... PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 września 2017 21:29

Jan Sadłoń, uczeń klasy V b został laureatem okręgowego etapu Ogólnopolskiego  Konkursu pt. „List do taty”. Konkurs został zainicjowany przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP oraz Inicjatywę Tato.Net.Wyjątkowe spojrzenie na rolę ojca zapewniło Jankowi zakwalifikowanie się do dalszego etapu konkursu, którego finał odbędzie się w Warszawie. W tegorocznej edycji konkursu do biura senatorskiego spłynęło 60 prac z powiatu zawierciańskiego, będzińskiego oraz Dąbrowy Górniczej. Praca Janka w sposób błyskotliwy przedstawiała relacje ojciec/syn. Jan przelał na papier nie tylko sposób patrzenia na ojca i uczucia do rodzica, ale też podkreślił jak ważna jest obecność ojca w życiu dziecka.

Małgorzata Borowiecka

 
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym PDF Drukuj Email
piątek, 22 września 2017 19:43

Początek roku szkolnego i kolejny sukces uzdolnionej plastycznie, uczennicy klasy II, Alicji Turek - Kidawy. Dziewczynka zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym, na plakat do spektaklu premierowego „ Bromba i inni  w sieci”, zorganizowanym przez Teatr Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie.
Życzymy dalszych sukcesów!

Zmieniony: piątek, 22 września 2017 20:10
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 39