Konkursy, zawody
Home

Powered by JoomlaGadgets

Konkursy, zawody

Reprezentujemy szkołę, odnosimy sukcesy.Konkurs na Aforyzm o Szczęściu i Raju PDF Drukuj Email
sobota, 03 czerwca 2017 22:36

Po raz kolejny nasi uczniowie wykazali się prostym przepisem na sukces. Do powstania ciekawych aforyzmów wykorzystali pomysłowość, kreatywność i chwilę czasu. Ogólnopolski Konkurs na Aforyzm o Szczęściu i Raju zaowocował aż 2 miejscami na podium oraz dwoma wyróżnieniami.
Wyniki:
II miejsce: Mikołaj Bernowicz (klasa V a)
III miejsce: Magdalena Religa (klasa VI)
Wyróżnienie: Alicja Jędrusik (klasa IV b)
Wyróżnienie: Oliwia Michna (klasa VI)

Gratulujemy

Zmieniony: sobota, 03 czerwca 2017 22:44
 
Sukces Amelki i Niny PDF Drukuj Email
środa, 24 maja 2017 14:09

Nina Zapora i Amelia Nowak –uczennice klasy II ”b” zajęły  II i III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „PIĘKNE SĄ NASZE BARWY OJCZYSTE”.
Konkurs odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Będzinie .

Gratulacje!

Zmieniony: środa, 24 maja 2017 14:35
 
Srebrny medal dla uczennicy ZSP Nr2 w Sarnowie PDF Drukuj Email
środa, 24 maja 2017 14:04Nina Zapora uczennica klasy II”b” ZSP Nr2 w Sarnowie jest zawodniczką Klubu Sportowego Mistral z Wojkowic i trenuje pod kierunkiem dwukrotnego Mistrza Świata, Wicemistrza Europy oraz wielokrotnego Mistrza Polski Taekwondo  Krzysztofa Wiśniewskiego. Trener Krzysztof Wiśniewski prowadzi w  Szkole Podstawowej w Sarnowie  zajęcia sportowe z elementami taekwondo dla uczniów klas II i III, które są współfinansowane przez Gminę Psary.
Nina zdobyła II miejsce, a tym samym srebrny medal  w konkurencji: techniki specjalne, kategoria: dziewczyny, grupa wiekowa: 8 lat podczas 24 Międzynarodowych Mistrzostw Polski Taekwondo rozgrywanych w Krakowie.
W zawodach wzięło udział 621 zawodników z 26 klubów z Polski oraz 2 ekipy zagraniczne (Austria i Litwa).Naszej zwyciężczyni życzymy kolejnych sukcesów.
Halina Piech-Ciężadło

Zmieniony: środa, 24 maja 2017 14:06
 
Sukcesy Ali PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 maja 2017 13:40

Uczennica klasy II”b” ZSP Nr 2 w Sarnowie Alicja Wierzba została podwójną laureatką w Ogólnopolskich Konkursach Wiedzy –„ Olimpusek 2017” i „ Zuch” z języka angielskiego.
Laureatce życzymy wszystkiego najlepszego i sukcesów w kolejnych edycjach.

 
Promujemy czytelnictwo PDF Drukuj Email
piątek, 28 kwietnia 2017 13:38


Rok szkolny 2016/2017 został poświęcony czytelnictwu. W każdej placówce podejmowane są działania mające na celu zachęcanie uczniów do sięgania po próżnego rodzaju literaturę. W ZSP nr 2 w Sarnowie oprócz tradycyjnych spotkań z książką podejmujemy różnorakie inicjatywy. Tym razem odpowiedzieliśmy na zaproszenie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, który jest inicjatorem Ogólnopolskiego Konkursu pt. „ Magia teatru-lalka teatralna”. W tym roku organizatorzy zaprosili uczniów z całej Polski do lektury „Bajki o szczęściu” Izabeli Degórskiej i baśni „Królewna Śnieżka” Braci Grimm. Na ich podstawie uczennice ZSP nr 2 w Sarnowie wyczarowały magiczne lalki. Chociaż wszystkie kukły były niezwykle piękne i oryginalne, to największe wrażenie na jury zrobiła kukła Alicji Jędrusik z klasy IV b, która otrzymała wyróżnienie w konkursie.

Zmieniony: piątek, 28 kwietnia 2017 13:45
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 39